Statii de pompare ape uzate ECO1
30 decembrie 2019

Statii de pompare ape uzate ECO2

2.800,00 lei 2.500,00 lei

Statie de pompare ape uzate ECO2 cu pompa cu tocator inclusa pentru iesire de canalizare de pana la 1500mm de la cota 0 a terenului.

Statie de pompare ape uzate ECO2

Descriere:

Stațiile de pompare ECO ROTARY (stații de pompare) sunt proiectate pentru utilizarea in sisteme de canalizare a clădirilor în locurile în care conducta de iesire a clădirii de interes este sub nivelul canalizării publice sau a cursului de apă și nu este posibilă conectarea cu canalizarea normală care functioneaza gravitațional.

Detalii tehnice:

• pret total pe factura
  • volum util 225 litri
  • prelungiri pentru gura vizitare pentru o îngropa statia de pompare eco2 la 1500mm sub pământ
  • dimensiuni utile D/H (mm): 600/800
  • dimensiuni totale cu extensie D/H (mm): 600/2300
  • capac necarosabil din plastic,optional se poate si capac carosabil,cereti oferta la contact
  • teava de intrare de 110mm/teava iesire dn-50mm pentru cuplaj pompa cu tocator
  • inaltime intrare centru  de jos 800mm/inaltime de sus 1500mm
  • Inclusa pompa cu tocator si plutitor cu urmatoarele caracteristici:puterea de intrare 1,1 kW, Hmax. = 15 m, Qmax = 45 l / min, m = 17 kg
  • Material polipropilena PP-C sau polietilena HDPE
  • garantie 2 ani
  • transport inclus în raza sediilor de courierat cu care colaboram  in toata tara(trimiteti cerere de oferta pentru detalii cu adresa de livrare si produsul la contact)
  • asistenta telefonică la montaj

Se monteaza pe pat de nisip iar pompa trebuie pusa in functiune de electrician autorizat.

Datorita comenzilor numeroase punerea la courier se face in maxim 5 zile lucratoare de la plata unui avans minim.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Statii de pompare ape uzate ECO2”