Suflanta/Pompa de aer FUJIMAC MAC 60R2
Separatoare grasimi sub chiuveta 30 litri
1 ianuarie 2020

Rezervor combi cu drenaj vertical 500 litri

Prețul inițial a fost: 2.500,00 lei.Prețul curent este: 1.999,00 lei.

Rezervor combi cu drenaj vertical 500 litri ECO ROTARY cu pompa cu plutitor inclusa si transport gratuit!

Credit module tbi bank 3.3.9

499.76 Lei x 4 Luni

Rezervoare combi cu drenaj vertical 500 litri marca ECO ROTARY

Descriere:

Ideale in cazul statiilor de epurare mai ales ca apa epurata se poate reutiliza utilizand o pompa submersibila cu plutitor la udatul gradinii si a gazonului.

Pot de asemenea fi utilizate ca rezervoare combi pentru colectarea apei pluviale avand un avantaj major fata de alte rezervoare standard deoarece la debite mari surplusul de apa se scurge in panza freatica prin supraplinul construit special.

In cazul solurilor argiloase deoarece acest rezervor combi cu drenaj vertical 500 LITRI ECO ROTARY este dotat suplimentar cu un supraplin la care se poate conecta daca aveti spatiu necesar un sistem suplimentar de drenaj cu tub de drenaj sau cu tunele percolare ECO ROTARY in cazul celor care au putin spatiu in curte.

Detalii tehnice:

• pret total pe factura
  • volum util 305 litri/volum total 500 litri
  • prelungiri pentru gura vizitare pentru o îngropa rezervorul combi cu drenaj vertical 500 litri la 800mm sub pământ
  • dimensiuni utile D/H (mm): 730/1500
  • dimensiuni totale cu extensie D/H (mm): 730/2300
  • capac necarosabil din plastic,optional se poate si capac carosabil,cereti oferta la contact
  • optional Capac verde necarosabil cu incuietoare D-600mm la doar 269 lei
  • Material polipropilena PP-C
  • teava de intrare de 110mm/teava iesire dn-32mm pentru cuplaj pompa cu plutitor+supraplin canalizare 110mm pentru drenaj suplimentar
  • inaltime intrare centru  de jos 1420mm/inaltime iesire supraplin de jos 1400mm
  • Inclusa pompa cu  plutitor   750 W, 12.5 mc/ora(pentru irigatii prin picurare)
  • garantie 2 ani
  • transport inclus în raza sediilor de courierat cu care colaboram  in toata tara(trimiteti cerere de oferta pentru detalii cu adresa de livrare si produsul la contact)
  • asistenta telefonică la montaj
    Se monteaza pe pat de nisip iar pompa trebuie pusa in functiune de electrician autorizat.Datorita comenzilor numeroase punerea la courier se face in maxim 7 zile lucratoare de la plata unui avans minim in baza facturii.
  • Cereti detalii la :

Fii primul care adaugi o recenzie la „Rezervor combi cu drenaj vertical 500 litri”